secureClient Login | Sitemap | Blog | Language: English Slovak Czech Serbian Romanian
   
Brapid.sk

Čo sú to XL účty a čo Vám umožňujú

XL účet je unikátna služba, ktorá Vám umožní sťahovať vysokou rýchlosťou z viac ako 50 filehostingov (uvedené nižšie), a to bez dátových obmedzení *1. XL účet môžete využívať v programe JDownloader, alebo priamo v prehliadači, kde Vám prácu s ním uľahčujú dostupné rozšírenia pre Firefox a Chrome.
 
Poznámka: Ikona http://www.brapid.sk//images/metered.png označuje hostingy, ktoré sú dostupné len v rámci dátových účtov a extra trafficu.

Vlastnosti XL účtu

Neobmedzené sťahovanie - pre všetky filehostingy (z výnimkou serverov uvedených nižšie *1) platí neobmedzený dátový limit.
Bezpečné sťahovanie torrentov - Torrenty cez nás stiahnete bezpečne a bez klienta, Vaša IP adresa ostane utajená (rovnako ako keby ste používali VPN). (časové účty: neobmedzené sťahovanie, dátové účty: odpočítava sa 1/3 veľkosti torrentu)
Prístup k privátnym trackerom a DDL fóram - XL účet Vám umožní prehliadať desiatky populárnych torrent trackerov a DDL fór, vyhľadať na nich obsah a sťahovať z nich torrenty 1 kliknutím myši. Sťahovanie z privátnych trackerov je extrémne rýchle, bezpečné a neexistujú problémy z mŕtvymi linkami alebo predraženými úložiskami. Bez registrácii, klienta, pozvánok alebo ratia, len sťahujete. Služba je úplný unikát a originál od nás, alternatívu nikde inde nenájdete. Viac o Cylon
Podpora JDownloadera - Linky nahodíte priamo do JDownloadera, ktorý ich stiahne, presne rovnako ako s klasickým premium účtom
Podpora Firefox a Chrome - Rozšírenia do Firefox a Chrome Vám umožnia sťahovať cez XL účet jednoducho, a to použitím ľubovoľného download manažéra. Linky môžete stiahnuť 1 kliknutím myši cez Váš obľúbený downloader alebo aj priamo cez prehliadač.
Šetrí Vaše peniaze - Za jeden poplatok získate prístup k Viac ako 20 filehostingom. V dnešnej dobe sa popularita filehostingov mení zo dňa na deň a jednoducho sa môže stať, že server, ktorý ste si predplatili náhle stratí uploaderov (napr megaupload, hotfile, fileserve, filesonic ai) a Váš premium účet sa stane takmer nepoužiteľným. S XL účtom sa Vám nič podobné nestane - Nové rastúce filehostingy pribúdajú aj počas platnosti Vášho účtu.
Bezpečné sťahovanie - Vaša IP adresa ostáva pri sťahovaní cez XL účet skrytá, preto je sťahovanie cez XL účet anonymné, filehostingový server nikdy nezistí Vašu IP adresu či osobné informácie.
Okamžité prehrávanie video súborov - Ak máte linku na akýkoľvek video súbor (avi, mkv, mp4, rmvb, wmv), nemusíte ho sťahovať na Váš počítač, ale môžete ho rovno prehrať. Žiadny premium účet Vám nič podobné neumožní. Táto služba Vám ušetrí mnoho času, hlavne ak nemáte zrovna optické pripojenie.
 Ukladanie súborov na server - Sťahovanie súborov k nám na server je extrémne rýchle, z niektorých serverov až 200-500 MBit/s. Stiahnuté rar archívy môžete na serveri rozbaliť a rýchlo si tak overiť, či nejde o falošný súbor, prípadne priamo začať prehrávanie rozbaleného video súboru. Na plynulé prehrávanie filmov Vám stačí pripojenie s rýchlosťou aspoň 2MBit/s.
Download Resume & Multichunk - Pokračovanie prerušených sťahovaní je samozrejmosťou a XL účet Vám navyše umožňuje aj sťahovanie cez viac paralelných pripojení - Ak máte vhodný downloader, táto vlastnosť Vám umožní sťahovať rýchlo aj z pomalých filehostingov (napr. filesonic), a to až 8-10x vyššou rýchlosťou. Multichunk download je momentálne možný cez IDM, FDM, Flashget a iné podobné programy (zatiaľ nie cez JDownloader, na tomto sa však už pracuje). Pre použitie a konfiguráciu IDM ai. čítajte návod k rozšíreniam do FF & Chrome.

Záruka vrátenia peňazí ai

XL premium účet je najlepša služba svojho druhu na Slovenskom aj Českom trhu. Ako záruku kvality Vám preto ponúkame možnosť vrátenia peňazí, ak s ním nebudete spokojní *2 !


Poznámky:

 *1 Sťahovanie je neobmedzené až na nasledovné výnimky:
 
** - Možné sťahovať len pomocou dátového účtu alebo extra trafficu na časovom účte. Multiplikator 1x a 3x značí, koľko krát budú stiahnuté dáta.  Z dôvodu vysokej ceny sa napr. pri uložto odpočítava 3x viac dát ako je stiahnutých.

Sťahovacie limity na uvedené hostingy existujú z dôvodu obmedzení existujúcich na konkrétnych filehostingoch a v záujme zachovania čo najlepšej rýchlosti a dostupnosti.

*2 - Vrátenie uhradeného obnosu je možné len počas prvých 3 dní od aktivácie účtu, ak nebolo prostredníctvom tohto účtu stiahnuté viac ako 30 GB dát. K žiadosti o výmenu je nutné zdôvodnenie, prečo nie ste s XL účtom spokojní. K účelu vrátenia peňazí nemožno reklamovať obmedzenia, ktoré sú známe / dostupné na stránke pred samotným zakúpením. To znamená: Denné limity na niektoré hostingy, nedostupnosť serverov, ktoré niesú uvedené na zozname, príp ich momentálna nedostupnosť je deklarovaná vo filehosting monitore už v čase pred zakúpením účtu. Požiadaniu o vrátenie peňazí musí predcházdať pokus o vyriešenie technických obtiaží z podporou na brapid alebo preukázateľný fundamentálny problém s používaním. Za fundamentálny problém sa považuje príliš nízka rýchlosť sťahovania, nedostupnosť viac ako 20% deklarovaných hostingov po dobu dlhšiu ako 5 hodín, iné nepredvídateľné okolnosti, ktoré niesú explicitne uvedené v popise služby, ktoré bránia v normálnom využívaní služby. Pre záruku vrátenia peňazí platí zásada, že nemáme záujem zobrať peniaze za službu, ktorú zákazník nemôže používať, ale túto záruku nieje možné zneužívať.
 
Home | New Account | FAQ | Support | Lost or Stolen Account | Contact Us | DMCA
© 2007 - 2017 brapid.sk
Client Login | Sitemap
Disclaimer: We do not host any files in publicly accessible form. All cloud storage is private and belongs to user account and cannot be linked to.